آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب

۲۲ شهریور ۱۳۹۳

مجله تابلو

اجتماع


وبینارهای مجله تابلو


 

 

 

 

مجله تابلو برگزار می‌کند
وبینارهایی با حضور جمعی از دست‌اندرکاران و همراهان تابلو: حسن سربخشیان، توکا نیستانی، حسین قاضیان، رویا کریمی مجد، ساسان فارسانی و امید کشتکار

این وبینارها با موضوعاتی مانند روزنامه‌نگاری، عکاسی، گرافیک، کاریکاتور و تدوین فیلم و صدا برگزار می‌شود.

برای شرکت در وبینارهای مجله‌ی تابلو، تکمیل فرم ثبت‌نام الزامی است. در طی برگزاری می‌توانید از هویت مجازی استفاده کنید اما ارایه یک آدرس ایمیل برای مکاتبه با شما الزامی است. هویت شما نزد مجله تابلو وبرگزارکنندگان وبینار محفوظ خواهد ماند. پس از تکمیل فرم ثبت‌نام پشتیبان فنی مجله تابلو اطلاعات مربوط به چگونگی ورود به وبینار را در اختیار شما قرار خواهد داد.

 

 

 


 

GHAZIAN (1)

 

 روزنامه نگاری شهروندی- حسین قاضیان

روزنامه‌نگاری شهروندی چیست؟ شهروند-خبرنگار کیست؟ آیا شهروندان هم می‌توانند روزنامه‌نگار باشند؟ چرا و چگونه؟ این نوع از عمل شهروندی چه چالش‌هایی برای روزنامه‌نگاری به وجود می‌آورد و با شهروندان چه می‌کند؟ این‌ها پرسش‌هایی است که در این وبینار به بحث گذاشته می‌شود؟

زمان برگزاری وبینار روزنامه‌نگاری حقوق بشر، پنج‌شنبه، ۲۶ مارس ۲۰۱۵ برابر با ۶ فروردین‌ماه ۱۳۹۴، ساعت ۱۰ شب به وقت تهران خواهد بود.

فرم ثبت‌نام

 


 

ghazian-webinar4

 

روزنامه‌نگاری حقوق بشر – حسین قاضیان

روزنامه‌نگاری حقوق بشر ترکیبی آشنا و در عین حال غریب است. آشناست چون به فراوانی می‌شنویمش و غریب است چون چنان که هست ناشناخته مانده است. دکتر قاضیان در این وبینار تلاش می‌کند تا مفهوم و کارکرد روزنامه‌نگاری حقوق بشر را روشن‌تر کند. دکتر حسین قاضیان، جامعه‌شناس در حوزه‌های سیاست، جنسیت و فرهنگ، متخصص پیمایش‌های اجتماعی و نظرسنجی با سابقه روزنامه‌نگاری است.

زمان برگزاری وبینار روزنامه‌نگاری حقوق بشر، چهارشنبه، ۲۵ مارس ۲۰۱۵ برابر با ۵ فروردین‌ماه ۱۳۹۴، ساعت ۱۰ شب به وقت تهران خواهد بود.

 

 


روزنامه نگاری تحقیقی- حسین قاضیان

روزنامه‌نگاری، شاخه‌های مختلفی دارد. در عین حال که هدف‌های روزنامه‌نگاری در شاخه‌های مختلف تفاوت ماهوی ندارد، اما به شیوه‌های مختلفی صورت می‌گیرد. یکی از این شاخه‌های پرچالش روزنامه‌نگاری تحقیقی/اکتشافی است. در وبینار روزنامه‌نگاری تحقیقی/اکتشافی با این شاخه از روزنامه‌نگاری بیشتر آشنا می‌شویم.
زمان برگزاری وبینار روزنامه‌نگاری حقوق بشر، دوشنبه سی‌ام مارس ۲۰۱۵ برابر با ۱۰ فروردین‌ماه ۱۳۹۴، ساعت ۱۰ شب به وقت تهران خواهد بود.

فرم ثبت‌نام 


 

 

 

 

 

Hasan-webinar-۴

  وبینار «حد و مرز اخلاقی و حرفه‌ای دست‌کاری در عکس»

حسن سربخشیان

در این‌که استفاده از عکاسی در بسیاری از جنبه‌های زندگی بشر امروزی تاثیر شگرفی داشته است شکی نیست. اما برخی از این استفاده‌ها درجهت قلب واقعیت رخ می‌دهد و همین امر باعث ایجاد این پرسش است که مرز اخلاقی و حرفه‌ای دست‌کاری در عکس کجاست؟

در وبینار چهارم عکاسی مجله تابلو همراه با حسن سربخشیان این بحث‌ را دنبال کنید.

زمان برگزاری وبینار روز سه‌شنبه هفدهم مارس ۲۰۱۵، برابر با ۲۶ اسفند ۱۳۹۳ ساعت هشت و نیم بعدازظهر به وقت تهران خواهد بود.

فرم ثبت‌نام 

 


Hasan-webinar-2

وبینار «رعایت حریم شخصی در عکاسی» – حسن سربخشیان‎

ایالت تگزاس اعلام کرد عکاسی از پلیس این ایالت از فاصله ۷ و نیم متری جرم تلقی خواهد شد

این قانون از اول سپتامبر سال جاری قابل اجرا است.

اما حریم شخصی افراد معمولی در عکاسی کجاست؟

در وبینار سوم عکاسی مجله تابلو حسن سربخشیان از اهمیت رعایت حریم شخصی صحبت خواهد کرد.

زمان برگزاری وبینار روز یک‌شنبه ۱۵ مارس ۲۰۱۵، ساعت هشت و نیم بعدازظهر به وقت تهران خواهد بود.

فرم ثبت‌نام


Nasrin

فراتحلیل امارهای رسمی در حوزه جنسیت

نسرین افضلی

آمار و ارقام رسمی یکی از منابع مهم و اصلی در مستندکردن گزارش ها و تحلیل ها است. اما آیا همیشه آمارها باعث قوی تر شدن استدلال و ادعای یک متن میشوند٬ و آیا منبع قابل اطمینانی برای تحلیل های سیاسی و اجتماعی هستند؟

اگر روزنامه نگار یا پژوهشگر به چشم مواد خام به این آمار و ارقام نگاه کند و با روش های گوناگون تحلیلی٬ این امار را فراوری کند، گاه به نتایج کاملا متضاد با برداشت اولیه خواهد رسید. این امر در حوزه جنسیت بسیار مشهود است چرا که از سویی تنها مرجع جمع آوری اطلاعات گسترده و در سطح ملی٬ دولت است و از سویی دیگر سیاست‌های جنسیتی بسیار تحت تاثیر اهداف ایدیولوژیک حاکمیت است. در این جلسه به این مهم می‌پردازیم که چگونه در حوزه جنسیت آمار رسمی را تحلیل کرده و به کار گیریم.

جمعه ۱۳ مارچ ۲۰۱۵، ۲۲ اسفند ۹۳ و ساعت ۱۰ شب به وقت تهران

فرم ثبت‌نام


 

Payam-3

آیا فمینیست‌ها و فعالان حقوق اقلیت‌ها «آزادی بیان» را محدود می‌کنند؟

پیام یزدان‌جو

بسیاری از فعالان حقوق زنان و حقوق اقلیت‌های ستم‌دیده مدافع محدود کردن انواع بیان‌های موهن و مشکوک اند. در مقابل، بسیاری از مدافعان
آزادی بیان با هرگونه محدود کردن این حق مخالف اند. استدلال‌های این دو گروه چیست؟ و چه‌گونه باید به دغدغه‌های هردو پاسخ داد؟

زمان برگزاری وبینار ششم مارچ ۲۰۱۵، ۱۵ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۰ شب به وقت تهران خواهد بود.

فرم ثبت‌نام

———————————————————————
Payam-2

    آزادی بیان و محدودیت های عملی آن – پیام یزدانجو

آزادی بیان یک حق همگانی است، اما این حق همگانی بی‌قیدوشرط و نامحدود نیست. در دوران ما، چه محدودیت‌هایی عملاً در مورد این حق اعمال می‌شوند؟ و سود و زیان آن‌ها چیست؟» پیام یزدانجو، نویسنده و پژوهشگر، این پرسش‌ها را با توجه به بحث‌های مطرح درباره‌ی ماجرای «شارلی ابدو» و حق آزادی بیان پاسخ می‌دهد و عواقب محدودسازی آزادی بیان را به بحث می‌گذارد.

پیام یزدانجو، نویسنده و پژوهشگر، به مدت هفت سال ویراستار و عضو تحریریه‌ی نشر مرکز بوده، و بیش از سی عنوان تألیف و ترجمه منتشر کرده است. یزدانجو دانش‌آموخته‌ی رشته‌های سینما (کارشناسی ارشد) و مطالعات فرهنگی و رسانه‌ای (دکترا) است.

زمان برگزاری وبینار ششم فوریه ۲۰۱۵، هفدهم بهمن ماه ۱۳۹۳ ساعت ۷: ۳۰ شب به وقت اروپای مرکزی و ۱۰ شب به وقت تهران خواهد بود.
فرم ثبت نام


Roya-webinar

اصول اولیه کار خبری برای شهروند روزنامه‌نگاران  – رویا کریمی مجد

چگونه از حادثه‌‌‌اى که در نزدیکى‌‌‌تان رخ داده، گزارش تهیه کنید؟
چگونه گزارش کنید تا اطلاعاتتان درست به نظر برسد؟
چگونه صحت اطلاعات خود را اثبات کنید؟
با رویا کریمى‌‌‌مجد در وبینار “آموزش روزنامه نگاری حرفه ای برای شهروند خبرنگاران همراه شوید.

رویا کریمی مجد، روزنامه‌نگار در رادیوفردا و ساکن پراگ، کار مطبوعاتی خود را از سال ۱۳۷۱ آغاز کرده است. او تا زمان پیوستن به رادیوفردا، با بسیاری از روزنامه‌های توقیف شده، در حوزه‌های اجتماعی و حقوقی همکاری کرد. او در سال ۱۳۷۶ به مجله زنان پیوست و تا زمان توقیف این مجله در سال ۸۶ به عنوان گزارش‌گر، دبیرگروه‌های “دانش زندگی” و “از درون جامعه” در این مجله فعالیت کرد. او پس از پیوستن به رادیوفردا، مسئولیت تولید مجله هفتگی رادیویی صدایی دیگر را که به بررسی مسایل زنان می‌پردازد، برعهده گرفت و تا کنون نزدیک به۳۰۰ شماره از این مجله هفتگی را منتشر کرده است.

زمان برگزاری وبینار جمعه، ۱۹ دسامبر ۲۰۱۴ برابر با ۲۸ آذرماه ۱۳۹۳، ساعت ۱۰ شب به وقت تهران خواهد بود.

فرم ثبت‌نام 


 

«آموزش ابتدایی و فشرده عکاسی برای روزنامه‌نگاران» – حسن سربخشیان

 

Hasan-webinar

 

در وبینار «آموزش ابتدایی و فشرده عکاسی برای روزنامه‌نگاران» حسن سربخشیان در خصوص کار با دوربین و تلفن همراه نکاتی را عنوان می‌کند تا روزنامه‌نگاران بتوانند در پوشش اخبار و گزارش‌هایشان از این ابزارها به نحو صحیح‌تری استفاده کنند. حساسیت، وایت بالانس، دیافراگم، سرعت شاتر، توضیح نوشتن برای عکس، اصلاح سایز و … از جمله مطالبی خواهند بود که حسن سربخشیان در این وبینار به آنها خواهد پرداخت.حسن سربخشیان عکاس سابق خبرگزاری آسوشیتدپرس و سر دبیر مجله تابلو است.در صورت تمایل می‌توانید حداکثر تا بیست‌و چهارساعت پیش از برگزاری این وبینار، عکس‌های خود را به منظور نقد و بررسی به آدرس الکترونیکی مجله تابلو ارسال کنید.

زمان برگزاری وبینار سه شنبه ۱۶ دسامبر ۲۰۱۴ برابر با ۲۵ آذر ۱۳۹۳، ساعت ۱۰ شب به وقت تهران خواهد بود.

 

فرم ثبت‌نام

 

 


 

آماده‌سازی بهترین تصویر برای وبسایت – امید کشتکار

 

omid-webinar-2

 

در این وبینار آموزش خواهید دید که چگونه تصویر و طرح گرافیکی خود را برای استفاده در فضای مجازی، از نظر ابعاد و کیفیت آماده و فشرده‌سازی کنید. در این وبینار درباره رزولوشن تصویر، حالت‌های مختلف رنگ، ایجاد کنتراست، شارپنس و روش صحیح برش و تغییر سایز عکس صحبت خواهیم کرد. نرم‌افزار مورد نیاز این وبینار برای شرکت کنندگان ادوبی فتوشاپ است.

امید کشتکار، فارغ التحصیل دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد است و از سال ۱۳۷۹ به طراحی گرافیک رو آورد. کشتکار سابقه مدیریت هنری و طراحی گرافیک در تعدادی از شرکت‌های طراحی ایران را در کارنامه دارد. او تاکنون هشت نمایشگاه انفرادی گرافیک و نقاشی دیجیتال در تهران برگزار کرده و در تعدادی از نمایشگاه‌های گروهی و فستیوال‌های گرافیکی داخل و خارج ایران شرکت جسته و جوایزی نیز به دست آورده است. کشتکار به عنوان روزنامه‌نگار رادیو تهران و نشریاتی مانند همشهری، اخبار، صبح خانواده، سروش و وبسایت‌هایی چون خودنویس، تهران ریویو و روز آنلاین همکاری کرده است.

زمان برگزاری وبینار جمعه ۱۲ دسامبر ۲۰۱۴ برابر با ۲۱ آذرماه ۱۳۹۳ و ساعت ۱۰ شب به وقت تهران خواهد بود.

فرم ثبت‌نام 

 


 

Ghazian

 رهیافتی کارکردی به آزادی مطبوعات – دکتر حسین قاضیان

معمولاً برای دفاع از آزادی بیان در کار روزنامه نگاری به ایدئولوژی‌ها و یا مبناهای حقوقی استناد می‌شود. در این وبینار از این بحث خواهد شد که آزادی بیان برای روزنامه نگاری – به مثابه یک نهاد کارگزاری دنیای مدرن – جنبه کارکردی دارد نه جنبه ارزشی یا ایدئولوژیک یا حتی حقوقی.
دکتر حسین قاضیان، جامعه‌شناس در حوزه‌های سیاست، جنسیت و فرهنگ، متخصص پیمایش‌های اجتماعی و نظرسنجی با سابقه روزنامه‌نگاری است.

 زمان برگزاری وبینار جمعه، پنجم دسامبر ۲۰۱۴ برابر با چهاردهم آذرماه ۱۳۹۳ و ساعت ۱۰ شب به وقت تهران خواهد بود.

فرم ثبت‌نام

 


 

 

unnamed (1)

 آشنایی با ابزارهای رایگان ویرایش تصویر – امید کشتکار

چنان‌چه برای تهیه و آماده‌سازی تصاویر خود در فضای مجازی دسترسی به نرم‌افزارهای گران‌قیمت مانند فتوشاپ ندارید، می‌توانید از برخی وب‌سایت‌های رایگان برای این منظور بهره ببرید. امید کشتکار،عضو شورای تحریریه و طراح گرافیک مجله تابلو، در این وبینار تعدادی از این ابزار‌ها را به شما معرفی خواهد کرد.

امید کشتکار، فارغ التحصیل دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد است و از سال ۱۳۷۹ به طراحی گرافیک رو آورد. کشتکار سابقه مدیریت هنری و طراحی گرافیک در تعدادی از شرکت‌های طراحی ایران را در کارنامه دارد. او تاکنون هشت نمایشگاه انفرادی گرافیک و نقاشی دیجیتال در تهران برگزار کرده و در تعدادی از نمایشگاه‌های گروهی و فستیوال‌های گرافیکی داخل و خارج ایران شرکت جسته و جوایزی نیز به دست آورده است. کشتکار به عنوان روزنامه‌نگار رادیو تهران و نشریاتی مانند همشهری، اخبار، صبح خانواده، سروش و وبسایت‌هایی چون خودنویس، تهران ریویو و روز آنلاین همکاری کرده است.

زمان برگزاری وبینار جمعه ۲۸ نوامبر ۲۰۱۴ برابر با ۷ آذرماه ۱۳۹۳ و ساعت ۱۰ شب به وقت تهران خواهد بود.

فرم ثبت‌نام 


 unnamed

وبینار «جهانِ رسانه‌ای شده» – دکتر حسین قاضیان

در این وبینار به پیامدهای انقلاب ارتباطی و تاثیر آن بر شناخت/معرفت انسانی پرداخته می‌شود و ملاحظاتی را که برای روزنامه نگاری نوین ایجاد می‌کند مورد بحث قرار می‌دهد.

دکتر حسین قاضیان، جامعه‌شناس در حوزه‌های سیاست، جنسیت و فرهنگ، متخصص پیمایش‌های اجتماعی و نظرسنجی با سابقه روزنامه‌نگاری است.

زمان برگزاری وبینار ۲۶ نوامبر ۲۰۱۴ برابر با ۵ آذرماه ۱۳۹۳ و ساعت ۱۰ شب به وقت تهران خواهد بود.

فرم ثبت‌نام 

 


 

 

Touka webinar 2

چند تمرین ساده برای تفسیر کاریکاتور – توکا نیستانی

در این گفت‌و شنود، توکا نیستانی به بررسی روش‌های متداول اما پیچیده‌ای که مخاطب ایرانی برای تفسیر کاریکاتور از آن‌ها سود می‌برد خواهد پرداخت و چند توصیهٔ ساده برای بهتر دیدن و بهتر فهمیدن کاریکاتور مطبوعاتی را با شرکت کنندگان در وبینار به اشتراک خواهد گذاشت.

زمان برگزاری وبینار یک‌شنبه، ۲۵ آبان ۱۳۹۳، ۱۶ نوامبر ۲۰۱۴، ساعت ۱۰ شب به وقت تهران خواهد بود.


payam-webinar-2

در رسانه و روزنامه، درست بگوییم و درست بنویسیم – پیام یزدانجو

نادرست گفتن و نادرست نوشتن در رسانه‌ها و روزنامه‌ها نه فقط به اعتبار گوینده و نویسنده و همچنین رسانه و روزنامه آسیب می‌زند که باعث   .بدفهمی، دیرفهمی، یا نفهمیدن گفته‌ها و نوشته‌ها از سوی مخاطبان می‌شود

زبان فارسی را چه‌گونه باید درست گفت و درست نوشت؟ در گفت و شنودی دیگر از مجموعه وبینارهای مجله تابلو با پیام یزدانجو، این بحث را پی بگیرید.

پیام یزدانجو، نویسنده و پژوهشگر، به مدت هفت سال ویراستار و عضو تحریریه‌ی نشر مرکز بوده، و بیش از سی عنوان تألیف و ترجمه منتشر کرده است. یزدانجو دانش‌آموخته‌ی رشته‌های سینما (کارشناسی ارشد) و مطالعات فرهنگی و رسانه‌ای (دکترا) است.

زمان برگزاری وبینار ۱۲ نوامبر ۲۰۱۴، ساعت ۷:۳۰ شب به وقت اروپای مرکزی و ۱۰ شب به وقت تهران خواهد بود.

فرم ثبت‌نام 

 


 

payam

وبینار «زبان فارسی و هویت ایرانی در رسانه‌های فارسی‌زبان» – پیام یزدانجو

زبان ارتباط آشکاری با فرهنگ و هویت فردی و جمعی دارد. زبان فارسی در رسانه‌های ایرانی تا چه حد بازتاب فرهنگ ایرانیان و هویت ایرانی است؟ نقاط ضعف و قوت روزنامه‌ها و رسانه‌های ایرانی در استفاده از زبان فارسی چیست؟ و چه راه‌هایی برای بهبود این وضع وجود دارد؟

در وبینار «زبان فارسی و هویت ایرانی در رسانه‌های فارسی‌زبان» پاسخ به این پرسش‌ها و بحث‌های مرتبط را پیام یزدانجو دنبال کنید.

پیام یزدانجو، نویسنده و پژوهشگر، به مدت هفت‌سال ویراستار و عضو تحریریه‌ی نشر مرکز بوده، و بیش از سی عنوان تألیف و ترجمه منتشر کرده است. یزدانجو دانش‌آموخته‌ی رشته‌های سینما (کارشناسی ارشد) و مطالعات فرهنگی و رسانه‌ای (دکترا) است.

زمان برگزاری وبینار ۱۱ نوامبر ۲۰۱۴، ساعت ۷:۳۰ شب به وقت اروپای مرکزی و ۱۰ شب به وقت تهران خواهد بود.

فرم ثبت‌نام

 

 

 


 

SplashFeminism

 

وبینار نابرابری جنسیتی و رسانه
سوده راد

 

جنس با جنسیت چه تفاوتی دارد؟ برابری جنسیتی یعنی چه؟ زن در رسانه‌ها چطور «زن» می‌شود؟ زن رسانه‌ای کیست؟ نقش و مسوولیت رسانه‌ها در تغییرات فرهنگی و سیاسی چیست؟ رسانه برابر چطور رسانه‌ایست؟ چرا باید به تبعیض جنسیتی در رسانه‌ها حساس بود و نقش مخاطب چیست‌؟
در وبینار نابرابری جنسیتی و رسانه، سوده راد، فعال و پژوهشگر حوزه برابری جنسیتی به این پرسش‌ها پاسخ می‌دهد.

سوده راد، تحصیلات دانشگاهی خود را در رشته‌‌های ریاضیات کاربردی، مدیریت تغییر و پژوهش در علوم مدیریت ادامه داده‌است و در کنار سایر فعالیت‌های حرفه‌ای، بیش از ۶ سال سابقه کنشگری در حوزه حقوق بشر و جنسیت با تمرکز بر دو کشور ایران و محل زندگی‌اش، فرانسه دارد.

زمان برگزاری وبینار ۲۳ اکتبر ۲۰۱۴ برابر با ۱ آبان ۱۳۹۳ و ساعت ۱۰ شب به وقت تهران خواهد بود.

برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید

 


 

وبینار چهارم

«این کاریکاتور موهن… این کاریکاتوریست هتاک» 

توکا نیستانی

زمان برگزاری وبینار ۱۳ اکتبر ۲۰۱۴ برابر با ۲۱ مهر ۱۳۹۳ و ۱۰ شب به وقت تهران خواهد بود.

در این وبینار ، توکا نیستانی بخشی از تجربیات شخصی خود را در خلق کاریکاتورهایی که متهم به موهن بودن شده اند با شرکت کنندگان در جلسه به اشتراک خواهد گذاشت و در انتها به یک سوال پاسخ می‌دهد: با کاریکاتوریست هتاک چه باید کرد

برای ثبت‌نام در وبینار چهارم تابلو این‌جا را کلیک کنید.

 


وبینار سوم

«جنسیت و رسانه» 

نسرین افضلی

زمان برگزاری این وبینار جمعه، سوم اکتبر ۲۰۱۴ برابر با ۱۱ مهر ۱۳۹۳ و ساعت ۱۰ شب به وقت تهران خواهد بود.

جنسیت یعنی چه و اهمیت آن در روزنامه نگاری در چیست؟ چرا روزنامه نگاران تمام حوزه‌ها باید دانشی پایه ازمباحث جنسیتی کسب کنند؟ داشتن دیدگاه جنسیتی چه تاثیری در کیفیت کار روزنامه نگران می‌گذارد؟
نسرین افضلی، پژوهشگر مسایل زنان و جنسیت و کار‌شناس ارشد مطالعات زنان از دانشگاه تهران، در این وبینار به مبحثی که در آموزش‌های رسمی و غیر رسمی روزنامه نگاری در ایران مورد غفلت واقع شده، یعنی «جنسیت در رسانه» خواهد پرداخت. هدف از این وبینار ارتقای استانداردهای روزنامه نگاری در رسانه‌های ایرانی است.
حوزه کار و پژوهش نسرین افضلی جنسیت و رسانه٬ سکچوالیته٬ ورزش زنان٬ مطالعات خانواده است.

برای ثبت‌نام در وبینار جنسیت و رسانه این‌جا را کلیک کنید

 

 


 

 

وبینار دوم
چرا روزنامه‌نگاران باید عکس را بشناسند
مدرس حسن سربخشیان

زمان برگزاری وبینار ۲۴ سپتامبر ۲۰۱۴ برابر با ۲مهر ۱۳۹۳ و ساعت ۸ شب به وقت اروپای مرکزی – ۳۰: ۱۰ شب به وقت تهران خواهد بود.

چرا روزنامه‌نگار عصر دیجیتال باید عکس را بشناسد و عکاسی بلد باشد؟ در این وبینار از اهمیت و قدرت تک عکس‌ها در روایت داستان‌های مصور برای دانشجویان صحبت خواهد شد تا بتوانند در بکارگیری عکس و نوشته در آینده موفق‌تر عمل کنند.
حسن سربخشیان عکاس سابق خبرگزاری آسوشیتدپرس و سر دبیر مجله تابلو است
برای ثبت‌نام وبینار دوم اینجا را کلیک کنید


 

وبینار اول
عدد و رقم در کار روزنامه‌نگاری

زمان: ۱۹ سپتامبر ۲۰۱۴ برابر با ۲۸ شهریور ۱۳۹۳، ساعت ۸ شب به وقت اروپای مرکزی – ۱۰ شب به وقت تهران
مدرس: دکتر حسین قاضیان
جامعه شناس در حوزه های سیاست، جنسیت و فرهنگ، متخصص پیمایش های اجتماعی و نظرسنجی با سابقه روزنامه نگاری

در این وبینار از اهمیت عدد و رقم در روزنامه نگاری امروز، لزوم دقت، منابع، تبدیل ها، اشتباهات رایج و تکنیک های ابتدایی برای کاهش اشتباهات صحبت می شود.

برای پر کردن فرم ثبت‌نام اینجا را کلیک کنید