آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب

۱۱ خرداد ۱۳۹۳

بهرام میلانی

اجتماع


دیدار تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران برابر تیم ملی آنگولا


اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران با تساوی مقابل تیم ملی آنگولا به پایان رسید.

تیم ملی ایران که در سه بازی گذشته نیز موفق به شکست دادن حریفان خود نشده بود این بار نیز در طی یک بازی ضعیف و خسته کننده با نتیجه یک بر یک به رختکن بازگشت .

 

ایران در این دیدار با ترکیب دانیال داوری (از دقیقه ۶۵ سوشا مکانی)، مهرداد بیت‌آشور، احمد آل نعمه، محمدرضا خان‌زاده، حسین ماهینی، جواد نکونام ( از دقیقه ۲۲ رضا حقیقی)، قاسم حدادی‌فر (از دقیقه ۶۲ محمدرضا خلعتبری)، اشکان دژاگه (از دقیقه ۴۵ بختیار رحمانی)، سردار آزمون ( از دقیقه ۲۲ رضا قوچان‌نژاد)، احسان حاج‌صفی و کریم انصاری‌فرد (از دقیقه ۷۰ مهدی شریفی) به میدان رفت.
اولین گل این بازی را بازیکنان آنگولا در دقیقه ۴۱ به ثمر رساندند , گلی که به خاطر جاگیری اشتباه دانیال داوری و یارگیری بد مدافعین ایران وارد دروازه شد . تیم ایران تا پایان نیمه اول موفق به تغییر نتیجه بازی نشد . در نیمه دوم کریم انصاری فرد با پاس حاج صفی گل اول تیم ملی ایران را به ثمر رساند و نتیجه بازی را مساوی کرد , نتیجه ای که تا انتهای بازی تغییر نکرد . گل کریم انصاری فرد اولین گل تیم ملی ایران در سال جدید شمسی بود .
کادر فنی ایران به همراه بازیکنان بلافاصله پس از بازی استادیوم را ترک و آماده بازگشت به ایران شدند . آخرین بازی تدارکاتی ایران در مقابل ترینیداد و توباگو است که در برزیل انجام میشود .