آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب
Bannerside


۱۵ آذر ۱۳۹۲

برند نوید

اجتماع


مراحل چاپ سیلک اسکرین روی تی شرت


۳۱ سال سن دارم. لیسانس گرافیک هستم. از سال ۸۶ و در دانشگاه استارت این کار زده شد. در حقیقت خیلی از این واحد درسی که نامش چاپ دستی – سیلک اسکرین بود خوشم آمد و تنها کسی که پیشنهاد چاپ روی پارچه را برای پایان ترم داد من بودم چون همۀ بچه‌ها این چاپ را روی مقواهای رنگی و بافت‌دار می‌زدند و بدین‌گونه کار من شروع شد.
آموزش چاپ را در دانشگاه توسط استادم یاد گرفتم و شروع به آزمون وخطا کردم. آنقدر به این کار ادامه دادم تا در آن تجربه پیدا کردم. البته هنوز هم وقتهایی پیش می‌آید که به مشکلاتی برمی خورم و می‌پرسم “چرا؟”.
در دورۀ لیسانس با استاد دیگری آشنا شدم که به خیلی از سؤالات من در مورد چاپ پاسخ داد در حقیقت راههای ساده‌تر و بهتری را به من پیشنهاد داد (فوت کوزه‌گری). از او سپاسگزارم.
در سال ۸۸ یک نمایشگاه دو نفرۀ (گروهی) خانگی داشتم و سال بعد یک نمایشگاه گروهی را با یک برند دیگر که شامل کیف، کمربند و شالهای دوخته شده بودند به انجام رساندیم. در این بین سفارشات زیادی را از چند شرکت و همچنین دوستان داشتم. در سال ۹۲ نمایشگاه شاخه نبات با مضمون اشعار حافظ و مینیاتورهای دوره صفویه در یک کافه برگزار شد که شامل تاپ‌های زنانه و تی‌شرت‌های مردانه می‌شد. استقبال زنان از لباسهای زنانه به مراتب بیشتر از مردان بود. هم اکنون به فکر نمایشگاه بعدی با ایده‌ای بهتر هستم به امید روزی که همه برند نوید را بشناسند.
برند ایرانی نوید

چاپ سیلک روی پارچه

چاپ سیلک روی پارچه