آخرین مطالب
پربازدیدترین مطالب
Bannerside


۲۲ خرداد ۱۳۹۲

مجله تابلو

اجتماع


چکار کنم؟


عطیلات نوروزی نزدیک است و شما نه به سفر می‌روید، نه مهمان دارید و نه از عید دیدنی رفتن خوشتان می‌آید، ناراحت نباشید، چند پیشنهاد خوب برای پر شدن بخشی از اوقات فراغتتان داریم.

چی گوش کنم؟
دور (far) رجینا سپکتر

رجینا سپکتر فقط یک صدای خوب نیست بلکه او در کنار صدای زیبایش یک ترانه سرا توانمند و آهنگساز قدرتمند است که آهنگ‌هایش شما را مسحور می‌کند. رجینا سپک‌تر در سال ۲۰۰۹ آلبوم فار را منتشر کرد و توانست آلبومی دیگر به آلبوم‌های خوبش اضافه کند. اگر دنبال صدایی متفاوت هستید مطمئن باشید این آلبوم رجینا سپکتر انتخاب خوبی برای شما خواهد بود.

چی ببینم؟
gold finger

برای آن‌ها که دلشان یه جیمز باند واقعی می‌خواهد: انگشت طلا (گلد فینگر)
۱۹۶۴

انگشت طلا اولین جیمز باندی بود که به وسیله گای همیلتون کارگردانی می‌شد و اولین جیمزباندی بود که موفق به کسب اسکار شد. در کنار موفقیت‌های بسیار فیلم، انگشت طلا ساختار جیمز باند را برای همیشه تغییر داد و به شکلی درآورد که ما امروز می‌شناسیم. اگر فیلم را دیده‌اید فکر نکنم بدتان بیاید دوباره ترکیب شان کانری، یک دسته زنان زیبا و مرد کره‌ای را که با کلاهش آدم می‌کشد، ببینید.

برای آن‌ها که دلشان هیجان واقعی می‌خواهد:
rosemarys baby

کودک ِ رزماری (رزمریز بیبی) ۱۹۶۸

ما هم مانند شما از فیلم‌های ترسناک جدید خسته‌ایم. ما هم مانند شما دیگر نمی‌توانیم یک فیلم دیگر پر از بیرون پریدن موجودات عجیب و غریب از تاریکی را ببینیم. ما هم مانند شما دنبال هیجان واقعی در یک فیلم هستیم. خدا را باید برای آفرینش رومن پولانسکی شکر کرد و باید از رومن پولانسکی برای ساختن کودک رزماری تشکر کرد. این فیلم چنان فضاسازی قوی‌ای دارد که شما همراه با می‌ا فارو به مرز دیوانگی می‌روید و بازمی گردید. علاوه بر فضاسازی قوی، داستان درگیر کننده و بازی‌های درجه یک باعث می‌شوند که این فیلم در ذهن هر فیلم بازی برای همیشه بماند.

برای آن‌ها که دنبال یک فیلم واقعا متفاوتند:
Killer Joe poster

جو قاتل (کیلر جو) ۲۰۱۱

یکی از عجیب‌ترین فیلم‌هایی که می‌توانید ببینید، آیا تا به حال به زجر دادن یک فرد دیگر خندیده‌اید؟ نه؟ خب ما هم تا قبل از این فیلم موفق به این کار نشده بودیم ولی این فیلم همه چیز را برای ما عوض کرد. کیلر جو پر است از انواع خشونت (رفتاری، جسمانی و روحی) ولی در عین حال یکی از خنده دار‌ترین فیلم‌هایی است که خواهید دید. این فیلم کمدی سیاه را به مرحله جدیدی می‌برد وباعث می‌شود که تماشاگر از خندیدن به این همه خشونت خجالت زده شود. عجیب‌تر از خود فیلم بازی فوق العاده قوی متیو مک کاناهی است. متیو مک کاناهی با شخصیتی که می‌افریند شما را بر روی صندلی‌هایتان می‌خکوب خواهد کرد.

چی بخونم:
Chew_1

بجو (CHEW)

بجو، نام کمیک آمریکایی به قلم جان لیمن است که موفق به کسب جایزه آیزنر شده است. داستان کتاب در رابطه با مردی است که با خوردن هر چیزی مانند درخت، گوشت یا انسان می‌تواند خاطرات آن‌ها را جذب و پرونده‌های جنایی را حل کند. فکر کنم با همین خلاصه کوتاه متوجه شده باشید که با یک داستان معمولی مواجه نیستید، تا به حال ۲۰ قسمت از این کمیک انتشار پیدا کرده و اینگونه که خط داستانی کمیک پیش می‌رود انگار حداقل ۲۰ قسمت دیگر نیز در کار باشد. اگر دلتان یک داستان بامزه و در عین حال پیچیده می‌خواهد این کمیک را از دست ندهید.

چی بازی کنم:
Far-Cry-3-wallpaper

فریاد دوردست ۳ (فار کرای ۳)
فارکرای بین همه طرفداران بازی نامی شناخته شده است. سال قبل هم شماره جدیدی از این سری بازی‌ها بیرون آمد که باز هم توانست مانند بازی‌های گذشته موفق عمل کند. داستان بازی راجع به فردی به نام جیسون بردی است که با دوستانش به تایلند سفر می‌کند ولی در هنگام غواصی به دست دزدان دریایی می‌افتد و به جزیره‌ای دورافتاده منتقل می‌شود. شما در این بازی وظیفه دارید تا دوستان جیسون را نجات دهید و از جزیره فرار کنید. بازی به صورت نقشه باز طراحی شده و شما علاوه بر اینکه آزادی عمل کامل دارید، باید با محیط خود رابطه برقرار کنید و برای زنده ماندن علاوه بر دزدان دریایی باید با طبیعت هم مبارزه کنید.